Dollfie - straszne i niezwykłe lalki

Nieśmiała Posty: 199
20/06/2012 - #61 

Według mnie są wspaniałe! To jak małe dzieło sztuki nie są jak  lalki barbie przesłodzone aż wymiotować się chce. Mają takie oryginalne stroje i są w miarę realistyczne.

Popularna Posty: 8373
30/06/2012 - #62 

Zakochalam sie, strasznie chcialabym takie miec. Jak dla mnie nie sa ani troche przerazajace, sa piekne. Maja w oczach cos takiego... jakby kazda cos przezyla i opowiadala inna historie. Szkoda, ze to wydatek nie na moja kieszen.

Plotkara Posty: 1417
30/06/2012 - #63 

Lavender0906 napisał:

Zakochalam sie, strasznie chcialabym takie miec. Jak dla mnie nie sa ani troche przerazajace, sa piekne. Maja w oczach cos takiego... jakby kazda cos przezyla i opowiadala inna historie. Szkoda, ze to wydatek nie na moja kieszen.

I właśnie dlatego według mnie są przerażające xD takie... ludzkie wink

Nowa Posty: 62
31/07/2012 - #64 

Sama chciałam założyć wątek o Dollfie, ale znalazłam ten, więc napiszę tutaj co mam do powiedzenia. Jak się im nie przygląda to się wydaje, że to zdjęcie człowieka. Wyglądają bosko!
https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRlhyyPiRvjfJbWAYoOUL9lyz5KDT-SSoMUodNVRltLfwEl0RKT
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcR9WK-ApoiuHYocHIvy0Ey8lYVC99IwRXdKFcUBXfhdMWp259yL
Dollfie!!!

Gadatliwa Posty: 551
31/07/2012 - #65 

Są cudowneee i nie takie bez wyrazu jak Barbie big_smile

Nowa Posty: 26
01/08/2012 - #66 

Ja mam kolekcje tych lalek smile Zamawiałam części do nich i sama je malowałam.

Zagubiona na korytarzu Posty: 18
01/08/2012 - #67 

Ja mam dollfie ma na imię olivia i jest blondynką. kimś tam jeszcze chyba pisarką nie chciało mi się czytać.
PS. Jak się dowiedziałam za ile mi ją kuzynka o mało zawału dostałam trzymam ją w szklanej półce wysoko żeby jej się nic nie stało.

Plotkara Posty: 1411
01/08/2012 - #68 

MissDonia8232 napisał:

Ja mam dollfie ma na imię olivia i jest blondynką. kimś tam jeszcze chyba pisarką nie chciało mi się czytać.
PS. Jak się dowiedziałam za ile mi ją kuzynka o mało zawału dostałam trzymam ją w szklanej półce wysoko żeby jej się nic nie stało.

Tak z ciekawości...ile??? Dla mnie one są po prostu...piękne

Plotkara Posty: 1203
01/08/2012 - #69 

Ja właśnie zbieram na taką jedną. Możliwe, że pod koniec wakacji lub w jesieni będę już miała.
Nie są one straszne, za to są bardzo ładne. Gorzej w nocy, haha. Świetnie nadają się do pozowania.
Myślę, że warte swojej ceny.

Nieśmiała Posty: 305
02/08/2012 - #70 

Jak bym miała taką lalę w domu podczas oglądania Lakeczki Chucky, to bym ją zamknęła w wielkim kufle na kłódke (nie daj Boże, żeby to była noc, bo bym ją przez okno wywaliła). Jednak nie posiadam i jeszcze nie odwarzyłam się oglądnąć Laleczki Chucky, bo ze mnie to prawdziwe strachajło D:
PS Z drugiej strony są przepiękne roll

[Konto usunięte] Posty: 1758
05/08/2012 - #71 

Ja się ich tam nie boję... ^^
Wręcz przeciwnie chciałabym taką mieć:)
Ale są strasznie drogę!!!
Myślę że może jak uzbieram to sobie kupię, a jak wy?

Nieśmiała Posty: 263
05/08/2012 - #72 

Niektóre są naprawdę piękne. Takie mini-dzieła sztuki smile Zależy od wykonania. Szczególne znaczenie mają oczy.
Te Dollfie na przykład są śliczne:
Johanna
Ami
Nie obraziłabym się jakby mi ktoś taką dał XD Ale sama z siebie bym raczej nie kupiła, bo po co? Żeby stała i się kurzyła na półce?
A tak w ogóle to po kilku horrorach o lalkach nie wiem czy bym się po prostu jej nie bała trzymać w domu XD
Oooo fajnie by było mieć taką lalkową wersję siebie *__*

[Konto usunięte] Posty: 12936
15/08/2012 - #73 

CUDEŃKA *____________________________________________*

[Konto usunięte] Posty: 23
16/08/2012 - #74 

Byakyath napisał:

Urocze są, ale te oczy... Zdecydowanie Pullipy bardziej mnie przekonują...

Masz rację, pullip'y są słodkie! Szkoda, że takie drogie i, że jestem za stara!;/

Zagubiona na korytarzu Posty: 10
26/10/2012 - #75 

A ja kocham Dollfie (mam też jedną swoją smile ) Pullipy też są fajne i zbieram na jednego, ale jednak dollfie bardziej mi się podobają :3 Zresztą czego tu sie bać? One są piękne i nie ma w nich nic strasznego wink Wyglądają jak miniaturki człowieka i przez cały czas się na ciebie patrzą tongue Ale to nie jest straszne ^^ Moja dollfie przez cały czas siedzi koło mnie na biurku i jest okej big_smile Nawet nie wyobrażam sobie chowania jej gdziekolwiek wink

Przewodnicząca Posty: 3978
26/10/2012 - #76 

Quiki napisał:

Wyglądają jak miniaturki człowieka i przez cały czas się na ciebie patrzą tongue Ale to nie jest straszne ^^ Moja dollfie przez cały czas siedzi koło mnie na biurku i jest okej big_smile Nawet nie wyobrażam sobie chowania jej gdziekolwiek wink

Kolejny powód, dla którego warto kupić taką dollfie - wyobraź sobie, że wybija druga w nocy, a Ty siedzisz sama w domu... Dollfie jest taka "ludzka", jak już tu stwierdzono, od razu raźniej w jej towarzystwie smile

Nowa Posty: 50
27/10/2012 - #77 

Jak dla mnie to są piękne . Lecz po horrorze w nocy można się wystraszyć

Dobra uczennica Posty: 1835
27/10/2012 - #78 

nicole123 napisał:

Tak z ciekawości...ile??? Dla mnie one są po prostu...piękne

Od 300 do 1500 dolarów, z tego co wiem. Bym sobie taką sprawiła, ale bym musiała później głodować smile Moim zdaniem są po prostu piękne, nie wiem jak mogę opisać, co o nich myślę.

27/10/2012 - #79 

Christtina napisał:

Kolejny powód, dla którego warto kupić taką dollfie - wyobraź sobie, że wybija druga w nocy, a Ty siedzisz sama w domu... Dollfie jest taka "ludzka", jak już tu stwierdzono, od razu raźniej w jej towarzystwie smile

Dokładnie! smile Teraz zbieram na drugą, a potem na pullipa tongue a tak wogóle to na ebayu można tanio dollfy czasem trafić wink

27/10/2012 - #80 

Właśnie byłam na takiej stronce i jedna taka kosztowała, hm....z czterysta-pięćset złotych? Bym sobie kupiła ale wolę już kupić jakieś buty, ubrania, niż tracić kasę na takie coś.

Ostatnio edytowany przez nicole123 (27/10/2012)

27/10/2012 - #81 

nicole123 napisał:

Właśnie byłam na takiej stronce i jedna taka kosztowała, hm....z czterysta-pięćset złotych? Bym sobie kupiła ale wolę już kupić jakieś buty, ubrania, niż tracić kasę na takie coś.

A ja właśnie wolę wydawać na dollfy tongue Nie potrzebuje niewiadomo ilu ubrań czy butów... Mam tylko tyle, żeby mieć w czym chodzić xD Szkoda mi kasy na ciuchy...

Nowa Posty: 28
27/10/2012 - #82 

Ja sądzę że są śliczne! Są dużo lepsze niż zwyczajne lalki Barbie, którymi bawiłam w dzieciństwie. Kiedyś kolekcjonowałam wszystkie lalki, najbardziej lubiłam te które wyglądały jak postacie z Disneya Obecnie mam jeszcze dwie najładniejsze z mojej kolekcji, ale już się nimi nie bawię i nie pokazuje wszystkim, trochę za stara jestem ;P A o lalkach Dollfie dowiedziałam się od kuzynki, uwielbia je i cały czas marudzie aby jej kupić.

27/10/2012 - #83 

Quiki napisał:

nicole123 napisał:

A ja właśnie wolę wydawać na dollfy tongue Nie potrzebuje niewiadomo ilu ubrań czy butów... Mam tylko tyle, żeby mieć w czym chodzić xD Szkoda mi kasy na ciuchy...

Ja tam wolę nie spłukiwać z siebie kasy, ale ty o tym myślisz inaczej, więc nie będę się wtrącać. wink

Zagubiona na korytarzu Posty: 13
20/12/2012 - #84 

Ja obecnie posiadam 5 lalek, głowę i szóstą lalkę spłacam ostatnią ratę. Z dollfami jest tak że to nie są lalki dla każdego,z jedną męczyłam się rok żeby dobrać stylizacje w końcu spiłowałam jej brodę i świat stał się lepszy. Jest kilka nie drogich firm, jak doll leaves, resin soul, czy lalki z impdolla które są na mojej wish liście. Jedni kolekcjonują buty inny dollfie kwestia gustu.

Zagubiona na korytarzu Posty: 3
22/12/2012 - #85 

Według mnie one są śliczne. v.v Nieraz już namawiałam rodziców, lecz bez skutku. T3T