Co sądzisz o osobach innej orientacji?

Gadatliwa Posty: 459
11/12/2012 - #391 

Chomiczek789 napisał:

Homoseksualista też człowiek ale nie lubię takich par co "chwalą się" swoją orientacją

A co rozumiesz przez chwalenie? Jeśli masz na myśli podkreślanie w każdej rozmowie, że jest się "homo" albo "bi" to przyznaję, że też tego nie lubię, ale jeśli "chwaleniem" jest dla ciebie całowanie się albo chodzenie za rękę, to muszę Cię zasmucić, że heteroseksualni chwalą się tym na prawo i lewo.
Mnie denerwuje gdy ktoś mówi, że "homoseksualiści się afiszują swoją orientacją". Jeśli afiszowanie to właśnie chodzenie za rękę czy całowanie to jak nazwać to co robią pary heteroseksualne? Byłem świadkiem takiej sceny na przystanku: para całuje się, ona siedzi na nim okrakiem, nie odrywają się od siebie. Pomyślałem, że się zaraz rozstaną gdy przyjedzie autobus a tu figa - oboje weszli. Gdzie tu logika, miałem ochotę podejść i powiedzieć "no zrób jej wreszcie bachora, bo już się na to patrzeć nie da".

Nowa Posty: 94
11/12/2012 - #392 

Mi to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza. Mogę widzieć całujące się osoby homoseksualne i nie będę się krzywić ze wstrętem. Moja najlepsza przyjaciółka jest Lebijką i jest tak samo normalna i świetna jak inne dziewczyny. Znam też dwóch gejów i  także są świetnymi przyjaciółmi. W każdym razie jeśli usłyszałabym od kogoś, że jest homoseksualny nie powiedziałabym czegoś w stylu "o Boże, Lesba, pedał" według mnie osoby które tak mówią nie maja szacunku do drugiego człowieka - nieważne jaki mają stosunek do osób homoseksualnych.
A co do "odnoszenia" się ze swoja orientacją - jeśli ktoś zobaczy dwie całujące się dziewczyny na ulicy i zacznie wyzywać, że nie powinny "lizać" się publicznie powinien mieć taki sam stosunek do heteroseksualnych par które lecą w ślinę czasami przed twoimi oczami.
Miłość to dla mnie po prostu miłość.

Gadatliwa Posty: 530
11/12/2012 - #393 

Czytam shounen-ai, a tak to nie mam z tym styczności. Jestem 100% hetero, ale akceptuję ich. Każdy ma własne życie. Chyba, że się z tym wynosi i gdzieś na ulicy czy tuż przede mną się miziają. Ale to tyczy wszystkich par. big_smile

Zagubiona na korytarzu Posty: 9
11/12/2012 - #394 

Ja jestem hetero, ale nie mam nic do osób innej orientacji, religii, Pochodzenia, czy subkultur. Jestem jak najbardziej tolerancyjna. Mam przyrodniego brata który jest metalem, 2 brata który jest skejtem, A ja sama wzoruję się trochę na punkach lub metalach.

Nowa Posty: 127
11/12/2012 - #395 

Jestem innej religi i wychowałam sie w środowisku "kiboli" a to moje zdanie.Ludzie myślą że to zdrobnieniem mówiąc ,,dziwacy" (Osoby wymienione w temacie) ale co ich to obchodzi niech się sobą zajmą (Osoby wymienione w temacie) są wolnymi ludźmi i mogą robić co chcą.Nie mam nic przeciwko

Ostatnio edytowany przez paolaulina (11/12/2012)

Gadatliwa Posty: 459
11/12/2012 - #396 

Kto właściwie dał ludziom prawo zaglądania komuś do łóżka? Owszem, gdy w tym łóżku leży dziecko czy zwierzę to nie jest to ani zdrowe, ani legalne ale poza tym powinniśmy pilnować swego nosa.

[Konto usunięte] Posty: 229
12/12/2012 - #397 

O CO WAM CHODZI? hmm

[Konto usunięte] Posty: 5730
12/12/2012 - #398 

Klasunia123 napisał:

O CO WAM CHODZI? hmm

Niezrozumiałe pytanie, a caps lock niepotrzebny.

Nieśmiała Posty: 158
13/12/2012 - #399 

Osobiście nie mam nic do takich ludzi smile
moim najlepszym przyjacielem jest gej i jakoś się z tym nie kryję...
mają takei samo prawo wyboru jak każdy inny człowiek smile
a poniżanie ich jest po prostu infantylne i żałosne.

Nowa Posty: 20
13/12/2012 - #400 

`

KatyxD napisał:

Osobiście nie mam nic do takich ludzi smile
moim najlepszym przyjacielem jest gej i jakoś się z tym nie kryję...
mają takei samo prawo wyboru jak każdy inny człowiek smile
a poniżanie ich jest po prostu infantylne i żałosne.

zgadzam się big_smile
zawsze chciałam takiego przyjaciela xd

Nieśmiała Posty: 268
13/12/2012 - #401 

Jak to dobrze, że nie jestem tu jedyną bi ^^ U mnie w szkole już osoba, która nie chodzi na lekcje religii (ja) jest zdrowo walnięta, a co dopiero ktoś o "nienormalnej" orientacji. To denerwujące, bo co ludziom do czyjegoś życia? Zawsze ironicznie im mówię, że pozdrawiam ludzi, którzy wścibiają nos w życie innych, bo sami swojego nie mają.

Dobra uczennica Posty: 1859
13/12/2012 - #402 

Wkurza mnie to ciągłe nazywanie gejów

Spoiler

"pedałami"

. Na lesbijki chyba nie ma, że tak powiem, mocniejszego określenia. Ja traktuję takie osoby jako naturalną część mojego życia. W końcu nie należy tylko tolerować, ale też akceptować. W końcu tolerancja może być po prostu zwykłym niezauważaniem i nie wyklinaniem na głos.
Sama czuję się facetem tam w głębi, więc trudno bym miała złą opinię co do osób będących trans.
To wręcz tragiczne, żeby posądzać człowieka o nienormalność przez to, że ma odmienną orientację seksualną...

Dobra uczennica Posty: 1638
13/12/2012 - #403 

Homosie to też ludzie, ale obrzydza mnie, jak nachalnie niektórzy obnoszą się z wyrażaniem swojej "miłości".
Facet robiący TO z facetem... dla mnie obrzydliwość, przynajmniej jestem szczera. Lesbijki nieco mniejsza, ale też nic fajnego.
Jak wspomniałam  wcześniej homo też są ludźmi, więc niech sobie żyją, ale niekoniecznie mam ochotę oglądać takie różne sceny w miejscach publicznych.
A te ich parady to jakaś bzdura.

Nowa Posty: 120
13/12/2012 - #404 

Nie mam nic przeciwko takim osobom.  smile

Nowa Posty: 145
13/12/2012 - #405 

Jestem bardzo tolerancyjną osobą i akceptuje wszelkie "dziwactwa" ludzi. Nie obchodzi mnie to jaką ma orientacje, kolor włosów, czy to, że ma jakieś modyfikacje ciała. A nawet interesują mnie takie rzeczy i kocham osoby, które są biseksualne, czy też homoseksualne. Niestety większość naszego społeczeństwa nie jest jeszcze przygotowana na takie rzeczy i dyskryminują takie osoby, przecież nikt nie może siebie zmienić, bo komuś się nie podoba, że jest innej orientacji. Wkurzają mnie osoby, które wyzywają innych tylko dlatego, że są gejami lub lesbijkami. Co ich obchodzi ktoś inny? Każdy ma swoje życie i wybiera ścieżkę odpowiednią dla siebie, powinni zająć się swoim życiem.

Nowa Posty: 55
14/12/2012 - #406 

Powiem tak, nie mam nic przeciwko takim ludziom, kiedyś rozmawaiałam z kumpelą, sama zasegurowała że chciała by to zrobić z kobietą, tak tylko, żeby sprawdzić jak to jest. Albo zauważmy zachowanie chłopaków, śmieją się z lesbijek i gejów, ale jak dziewczyny się całują ich to podnieca. Więc nie rozumiem rasizmu wobec takich osób. Wiele ludzi popełnia samobójsto, tylko dlatego, ze nie mają oparcia wśród rówieśników i są wyśmiewani, z powodu odmiennej orientacji seksualnej. Ja jestem bardzo tolerancyjna dla osób, które mają inną orientacje, kolor skóry, czy chorobę.

Nowa Posty: 123
16/12/2012 - #407 

Jakieś dwa lata temu poznałam pewnego geja, później zostaliśmy przyjaciółmi, przedstawił mnie swojemu facetowi i znajomym. Teraz, mimo że jestem heteroseksualna, często bywam w gay clubach i znam mnóstwo homoseksualistów. I za nic nie potrafię zrozumiec homofobów. Nie umiem pojąc, jak można nienawidzic moich znajomych, którzy są mili, pomocni i wyrozumiali tylko dla tego, że są innej orientacji. Pamiętam jak mój przyjaciel opowiadał mi o czasach, kiedy nie mógł pogodzic się z tym, że jest gejem. Mówił, że nie chciał sie do tego przyznac nawet sam przed sobą, ale z orientacją się nie wygrywa. Uważam, że to nie z homoseksualizmu powinni się ludzie leczyc, ale z bezpodstawnej nienawiści do drugiego człowieka.

Popularna Posty: 8116
16/12/2012 - #408 

Alris napisał:

Jakieś dwa lata temu poznałam pewnego geja, później zostaliśmy przyjaciółmi, przedstawił mnie swojemu facetowi i znajomym. Teraz, mimo że jestem heteroseksualna, często bywam w gay clubach i znam mnóstwo homoseksualistów. I za nic nie potrafię zrozumiec homofobów. Nie umiem pojąc, jak można nienawidzic moich znajomych, którzy są mili, pomocni i wyrozumiali tylko dla tego, że są innej orientacji. Pamiętam jak mój przyjaciel opowiadał mi o czasach, kiedy nie mógł pogodzic się z tym, że jest gejem. Mówił, że nie chciał sie do tego przyznac nawet sam przed sobą, ale z orientacją się nie wygrywa. Uważam, że to nie z homoseksualizmu powinni się ludzie leczyc, ale z bezpodstawnej nienawiści do drugiego człowieka.

*czyta to i nagradza Alris oklaskami* bardzo mądrze powiedziane, nienawiść z powodu takich drobnostek jak orientacja, kolor skóry, religia, wygląd to najgorsze co człowiek może zrobić innemu człowiekowi

Dobra koleżanka Posty: 2376
17/12/2012 - #409 

Mi się wydawało że jestem tolerancyjna do czasu aż okazało się że mój kolega z byłej klasy jest gejem. Oczywiście ja musiałam wybuchnąć śmiechem jak moje koleżanki. Od tego czasu staram się inaczej reagować na tego typu informację. Niestety nie pomaga mi w tym postawa rodziców. Gdy tylko w mediach pojawia się jakaś informacja na ten temat, oni od razu wszystko komentują T.T

Nieśmiała Posty: 197
18/12/2012 - #410 

Semsi napisał:

nienawiść z powodu takich drobnostek jak orientacja, kolor skóry, religia, wygląd to najgorsze co człowiek może zrobić innemu człowiekowi

Nienawiść w ogóle nie jest fajną sprawą, ale kurczę, chwalenie każdego kto się przyzna za odwagę też zakrawa na skrajność (tylko w drugą stronę). Ja traktuję ludzi jak ludzi: chamskich tępię, wulgarnymi gardzę, a nad (chciałem użyć bar dziej zrozumiałego określenia, ale cenzura...) męskimi mimozami - ubolewam że istnieją. Nie rozumiem natomiast osób (głównie dziewczyn), które są zafascynowane odmienną orientacją płci przeciwnej, jakby to była jakaś subkultura. Nie mam pojęcia co może takimi kierować, szczególnie, że żadna z nich ni gdy nie za zna "męskiej miłości". ;]

Ostatnio edytowany przez niemawolnychpseudo (18/12/2012)

Dobra uczennica Posty: 1933
18/12/2012 - #411 

niemawolnychpseudo napisał:

Nie mam pojęcia co może takimi kierować, szczególnie, że żadna z nich ni gdy nie za zna "męskiej miłości". ;]

No i to chyba jeden z głównych powodów. Najbardziej pożądamy tego, czego nigdy nie będziemy mogli mieć. Sama kiedyś rozważałam operację płci, żeby zaznać gejowskiego życia, ale mi przeszło. W pełni więc rozumiem kobiety, których fetyszem są homoseksualni mężczyźni. Zresztą, zapytaj mężczyzny, czemu tak bardzo podnieca go oglądanie dwóch kobiet razem...

Nowa Posty: 80
23/12/2012 - #412 

Jak mam być szczera to nie moja sprawa jaką ktoś ma orientacje, więc nie widze problemu by ktoś był taki jaki chce.

Nowa Posty: 62
30/12/2012 - #413 

Mój znajomy jest gejem. Nawet znam jego chłopaka! Są w 100 % normalni. Żaden z nich nie jest... no wiecie. Nie są tacy dziwni. Jak się dowiedziałam, że są gejami i że na dodatek są razem to nie wiedziałam co zrobić! Myślałam, że są w pełni hetero, a tu taka niespodzianka! Bardzo ich lubię, ale niestety moi rodzicie nie tolerują homo, ani bi. Jeszcze w moi gimnazjum mówią, że homoseksualizm to jest choroba wrodzona! Nie rozumiem takich nietolerancyjnych ludzi!

Nieśmiała Posty: 262
30/12/2012 - #414 

Ja jestem tolerancyjna ;3

Moderator Posty: 1593
30/12/2012 - #415 

A ja moją wypowiedź zamknę w tym obrazku...

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lwdaka20Zm1qits0eo1_500.jpg